| Ονομασία μάρκας: | YINHUASHENG |
| Αριθμός μοντέλου: | EA48 127 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 |
| Αριθμός τμήματος | ΕΑ48 127 |
| Τύπος προϊόντος | Σωλήνες ψυκτικών φορτηγών |
| Μέσα διάμετρος (ID) | 120,7 ± 0,3 mm |
| Εξωτερική διάμετρος (OD) | 21.5 ± 0,5 mm |
| Μύθος τοίχου | 40,00 mm |
| Διαφορά μέγιστου πάχους τοίχου | 0.4 mm |
| Εργασιακή πίεση | 3.5 MPa |
| Ελάχιστη πίεση εκρήξεως | 180,0 MPa |
| Τάξη υφάσματος | 1 στρώμα |
| Ελάχιστη ακτίνα κάμπωσης | 85 χιλιοστά |
| Βάρος | 265 g/m |
| Ψυκτικό | R404α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ +140°C |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας συνθετικό καουτσούκ (εσωτερικός σωλήνας) + ενισχυμένη ύφασμα 1 στρώσης + εξωτερική στρώση καουτσούκ |
| Εφαρμογή | Συστήματα ψύξης φορτηγών ψύξης, παροχή υγρών μεταφοράς ψυχρής αλυσίδας (συμβατό με ψυκτικό R404a) |