| Ονομασία μάρκας: | YINHUASHENG |
| Αριθμός μοντέλου: | EA48 190 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 |
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | EA48 190 |
| Τύπος προϊόντος | Σωλήνες ψυκτικών φορτηγών |
| Μέσα διάμετρος (ID) | 18.5 ± 0,3 mm |
| Εξωτερική διάμετρος (OD) | 27.5 ± 0,5 mm |
| Μύθος τοίχου | 4.50 mm |
| Διαφορά μέγιστου πάχους τοίχου | 0.4 mm |
| Εργασιακή πίεση | 3.5 MPa |
| Ελάχιστη πίεση εκρήξεως | 150,0 MPa |
| Τάξη υφάσματος | 1 στρώμα |
| Ελάχιστη ακτίνα κάμπωσης | 105 χιλιοστά |
| Βάρος | 365 g/m |
| Ψυκτικό | R404α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ +140°C |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας συνθετικό καουτσούκ (εσωτερικός σωλήνας) + ενισχυμένη ύφασμα 1 στρώσης + εξωτερική στρώση ανθεκτικού στην φθορά καουτσούκ |
| Εφαρμογή | Συστήματα ψύξης φορτηγών ή ρυμουλκουμένων με ψύξη, παροχή υγρών μεταφοράς ψυχρής αλυσίδας (συμβατό με το ψυκτικό R404a) |