| Ονομασία μάρκας: | YINHUASHENG |
| Αριθμός μοντέλου: | 76*200-5/80R |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | 76*200-5/80R |
| Body Diameter | 76 mm |
| Body Length | 200 mm |
| Connection Size | 5/8" ODF (0R interface) |
| Material | Black coated steel |
| Surface Finish | Black paint coating |
| Application | Refrigeration, HVAC, cold chain equipment |
| Service | OEM/ODM customizable |