| Ονομασία μάρκας: | YINHUASHENG |
| Αριθμός μοντέλου: | 02 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 |
Το YINHUASHENG 12/24V Return Air Temperature Sensor είναι ένα συστατικό υψηλής ακρίβειας αισθητήρα που έχει σχεδιαστεί ειδικά για μονάδες ψύξης φορτηγών HUASHENG, συστήματα μεταφοράς ψυχρής αλυσίδας,και εξοπλισμού HVAC/R επιβατώνΠαρακολουθεί με ακρίβεια τη θερμοκρασία αέρα επιστροφής στο θάλαμο ψύξης, παρέχοντας δεδομένα σε πραγματικό χρόνο στο σύστημα ελέγχου, εξασφαλίζοντας ακριβή ρύθμιση της θερμοκρασίας, ενεργειακή απόδοση,και αξιόπιστες επιδόσεις της ψυχρής αλυσίδας για τη μεταφορά φθαρμένων εμπορευμάτων.
Σχεδιασμένος για τις σκληρές δονήσεις και τις ακραίες θερμοκρασίες των εφαρμογών εμπορικών οχημάτων, αυτός ο αισθητήρας παρέχει σταθερή,μακροχρόνιες επιδόσεις τόσο για τον αρχικό εξοπλισμό όσο και για τις ανάγκες αντικατάστασης στην αγορά επιπλέον.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ετικέτα | YINHUASHENG (HUASHENG) |
| Τύπος προϊόντος | Ανιχνευτής θερμοκρασίας αέρα επιστροφής |
| Δραστηριακή τάση | 12V / 24V συνεχής |
| Τύπος αισθητήρα | Έλεγχος θερμοκρασίας NTC |
| Εφαρμογή | Μονάδες ψύξης φορτηγών, μεταφορά ψυχρής αλυσίδας, ενσωματωμένος κλιματισμός και κλιματισμός |
| Τύπος συνδέσμου | Προσύρματος συνδετήρας OEM |
| Διάστημα καλωδίου | Προσαρμοσμένο (πρότυπο μήκος για ψύξη οχημάτων) |
| Υλικό ανίχνευσης | Υδατοασθενής, ανθεκτικός στη διάβρωση ενέφαλος |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -40°C ~ +85°C |
| Ακριβότητα | ±0,5°C (τυπικός) |
| Συμφωνία | Ειδικότερα, τα συστήματα ψύξης φορτηγών HUASHENG (HT1390, EV280-EV400 κλπ.) |