| Ονομασία μάρκας: | YINHUASHENG |
| Αριθμός μοντέλου: | DA610-HK-DC24/12V |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 |
Το DA610-HK-DC24/12V είναι ένας επαγγελματικός ελεγκτής συστήματος ψύξης DC 24V/12V, σχεδιασμένος για βαρέως τύπου φορτηγά ψυγεία, οχήματα μεταφοράς ψυχρής αλυσίδας και κινητό εξοπλισμό ψύξης. Ως βασικό εξάρτημα ελέγχου, ενσωματώνει λειτουργίες εξόδου ισχύος και ελέγχου σήματος πλήρους εύρους για να διασφαλίσει σταθερή, αποδοτική λειτουργία των συστημάτων ψύξης. Εξοπλισμένο με ιχνηλασιμότητα παρτίδας και κατοχυρωμένη τεχνολογία, αυτό το κουτί ελέγχου προσφέρει κορυφαία αξιοπιστία και συμβατότητα για εφαρμογές ψύξης DC 24V/12V.
| Στοιχείο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μοντέλο | DA610-HK-DC24/12V |
| Ονομαστική Τάση | DC 24/12V |
| Εφαρμογή | Σύστημα ψύξης φορτηγού ψυγείου, εξοπλισμός μεταφοράς ψυχρής αλυσίδας |
| Όνομα Φορτίου | Χρώμα Καλωδίου | Μέγεθος Καλωδίου | Περιγραφή Λειτουργίας |
|---|---|---|---|
| Ανεμιστήρας Εξατμιστή | Κόκκινο | 2.0mm² | Κύρια έξοδος ισχύος για ανεμιστήρα εξατμιστή |
| Ανεμιστήρας Συμπυκνωτή | Πράσινο | 2.0mm² | Κύρια έξοδος ισχύος για ανεμιστήρα ψύξης συμπυκνωτή |
| Συμπιεστής | Μπλε | 0.75mm² | Κύρια έξοδος ισχύος για συμπιεστή ψύξης |
| Βαλβίδα Απόψυξης | Κίτρινο | 0.75mm² | Κύρια έξοδος ισχύος για ηλεκτροβαλβίδα απόψυξης |
| Όνομα Φορτίου | Χρώμα Καλωδίου | Μέγεθος Καλωδίου | Περιγραφή Λειτουργίας |
|---|---|---|---|
| Έλεγχος Ανεμιστήρα Εξατμιστή | Κόκκινο-Λευκό | 0.5mm² | Σήμα ελέγχου λειτουργίας για ανεμιστήρα εξατμιστή |
| Έλεγχος Ανεμιστήρα Συμπυκνωτή | Μπλε-Λευκό | 0.5mm² | Σήμα ελέγχου λειτουργίας για ανεμιστήρα συμπυκνωτή |
| Έλεγχος Συμπιεστή | Μπλε | 0.5mm² | Σήμα ελέγχου έναρξης/διακοπής για συμπιεστή |
| Ανίχνευση Ασφάλειας | Κόκκινο-Κίτρινο | 0.5mm² | Σήμα παρακολούθησης κατάστασης ασφάλειας ασφάλειας |
| Έλεγχος Βαλβίδας Απόψυξης | Κίτρινο | 0.5mm² | Σήμα ελέγχου ανοίγματος/κλεισίματος για βαλβίδα απόψυξης |
| Όνομα Φορτίου | Χρώμα Καλωδίου | Μέγεθος Καλωδίου | Περιγραφή Λειτουργίας |
|---|---|---|---|
| Τροφοδοσία Θερμοστάτη | Κόκκινο | 0.5mm² | Είσοδος τροφοδοσίας για ελεγκτή θερμοκρασίας |
| Καλώδιο Γείωσης | Μαύρο | 0.75mm² | Σύνδεση γείωσης συστήματος για ασφάλεια και απόδοση κατά των παρεμβολών |